1 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Shaun Collins, Matthew Kelly
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Scott Sinclair, Nikolas Green
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Jayden Erskine, Joshua Clouston
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
Justin Mcmorland, Shaun Osborn
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
Jack Harrison, Oliver Hoare
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
Ulverstone SLSC |
Team A
|
Daniel Mapley, Jesse Purton
|
Heat 6 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Team B
|
Corey Fletcher, Thomas Cansick
|
Heat 7 |
0 |
|
2 |
Sunshine Beach SLSC |
Team B
|
Ben Ashman, Thomas Wilson
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Newport SLSC |
Team C
|
Charlie Brooks, Guy Rees
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
Black
|
Dane Bofinger, James Southwell
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Aidan Mccolm, Alex Wright
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Grant Harris, Lachlan Sergis
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team A
|
Clayton Cantarella, Will Mison
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team A
|
Kalani Starling, Noah Starling
|
Heat 7 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Robert Fischer, Liam Christie
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Blue
|
Lochie Davis, Lachlan Moyle
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Mason Gibbs, Thomas Bissell
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Team C
|
Zak Van Dartel, Michael Williams
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Isaac King, Daniel Raward
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Eric Fortmann, Wesley Gould
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team B
|
Noah Attanasio, Darcy Marr
|
Heat 7 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Mikael Bisby, James Walker
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Bulli SLSC |
Team A
|
Daniel St George, Tobias Lunney
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Team C
|
Harrison Kerr, Lewis Bolton
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Nick Sloman, Zion Pettigrove
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Corey Hartland, Joshua Collis
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
Seacliff SLSC |
Team A
|
Tom May, Zayn Butcher
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
North Cronulla SLSC |
White
|
Chad Moses, Jye Highfield
|
Heat 7 |
0 |
|
5 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Harrison Ganis, Jack Gilmour
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Newport SLSC |
Team A
|
Oliver Signorini, David Euers
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Newport SLSC |
Team D
|
Toby Boyce, Callum Hargreaves
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Omanu NZ |
Team A
|
Samuel Pasley, Ben Elisara
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Mullaloo SLSC |
Team B
|
Ben Jones, Alexander Baker
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
City of Bunbury SLSC |
Team B
|
Luke Snelling, Leon Doret
|
Heat 6 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Thomas Wagstaff, Kent Jenkinson
|
Heat 7 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Matt Graham, Jarred Brown
|
Heat 1 |
0 |
|